KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757427
nr 1275 7427
Esse Ottosdotter
(1900-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 46x56cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:38:42
Esse Ottosdotter
Läs mer om Esse Ottosdotter